MasážeProcedúry

Doprajte si pohodu a relax pri našich masážach a skrášľovacích procedúrach. Ponúkame Vám profesionálne služby v príjemnom, relaxačnom prostredí, kde zabudnete na každodenné problémy. Uvoľníme Váš zatuhnutí chrbát a zbavíme bolesti.

 • Klasická masáž chrbta, šije a rúk

  Je jedna z najviac využívaných masáží. Telu dodáva relax a uvoľnenie svalstva. Priaznivo pôsobí proti stresu, odbúraniu únavy, preťaženosti a napomáha k psychickej rovnováhe. Podporuje prekrvenie kože, vstrebávanie opuchov a výronov. Zmierňuje bolesti, upravuje spánok a má celkové pozitívne účinky na organizmus.


 • Klasická masáž chrbát a šija, ruky, nohy

  Klasická masáž dodáva pocit rovnováhy a vnútornej pohody tela. Priaznivo pôsobí na uvoľnenie svalstva a bolestí. Posilňuje lymfatický systém. Zlepšuje krvný obeh v chodidlách a nohách. Má pozitívny účinok na podporu imunity a centrálneho nervového systému.


 • Klasická masáž chrbát a šija, ruky, nohy

  Klasická masáž dodáva pocit rovnováhy a vnútornej pohody tela. Priaznivo pôsobí na uvoľnenie svalstva a bolestí. Posilňuje lymfatický systém. Zlepšuje krvný obeh v chodidlách a nohách. Má pozitívny účinok na podporu imunity a centrálneho nervového systému.


 • Banková masáž

  Bankovanie je účinná metóda, ktorá priaznivo pôsobí na uvoľnenie stuhnutého svalstva chrbta, ramien a nôh. Prekrvuje svalové tkanivá a bunky. Prospešná je aj pre vnútorné orgány, dokáže detoxikovať celý organizmus.


 • Kombinovaná (banky + masáž)

  Bankovanie v kombinácii s príjemnou jemnou masážou pôsobí uvoľňujúco a relaxačne. Uvoľňuje aj veľmi zatuhnuté svalstvo, zlepšuje prekrvenie, zmierňuje chronické bolesti a opuchy, odstraňuje bolesti chrbtice a celého pohybového aparátu.


 • Hot stone therapy – Masáž lávovými kameňmi

  Je jednou z najlepších relaxačných a regeneračných terapii, ktorá má blahodárne účinky na uvoľnenie svalstva, zvyšuje pružnosť a rozsah pohybu. Zmierňuje príznaky autoimunitných ochorení, podporuje lepší spánok, eliminuje stres a úzkosť. Pozitívne pôsobí na lymfatický systém.


 • Dornova metóda

  Jemná manuálna terapia, ktorá vracia stavce a kĺby do ich správnej polohy. Odstraňuje bolesti, ktoré sa spájajú s nerovnosťami chrbtice, mravčenie v nohách a rukách, bolesti hlavy. Vyrovnáva celkovú statiku tela. Účinne zrovnáva rozdielnu dĺžku dolných končatín. Súčasťou dornovej metódy je Breussová masáž, ktorá chrbticu bezbolestne rozťahuje, vyživuje a energetizuje.


 • Relaxačno uvoľňujúca masáž

  Je skvelou kombináciou uvoľňovacích mäkkých techník a klasickej masáže. Masáž hlavy a šije dokonale uvoľňuje svalové spazmy, napätie, zatuhnutia a blokády. Masíruje sa nielen chrbát, ale aj zadná časť krku a hlavy, oblasť čela a okolie spánkov. Má veľmi upokojujúci a uvoľňujúci účinok.


 • Celotelová kryštálová masáž

  Jedinečný uvoľňujúci rituál, ktorý harmonizuje nielen celé telo, ale aj vašu myseľ a dušu. Stuhnuté svalstvo, nervozita v mysli a zablokovaná chrbtica sa uvoľnia prostredníctvom liečivých olejov a kryštálov, ktoré pracujú na základe liečivej vibrácie. Jemným tlakom sa telo nenásilne uvádza do rovnováhy, navodí sa pocit celistvosti a jednoty. Hlboké uvoľnenie napomáha odstrániť bloky na telesnej a psychickej úrovni. Vychutnajte si masáž, ktorá podporuje metabolizmus, prináša organizmu vitalitu a radosť do života. Pomáha pri chronickej únave, nespavosti, depresii a bolestiach hlavy. Zvyšuje imunitu a poskytuje zážitok z hlbokej relaxácie.top